Reklama

Rodzinny dramat w Przewrotnem. Matka osierociła czwórkę dzieci. Mieszkańcy proszą o pomoc

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Rodzinny dramat w Przewrotnem. Matka osierociła czwórkę dzieci. Mieszkańcy proszą o pomoc  - Zdjęcie główne

foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Wielka tregedia dotknęła sześciosobową rodzinę w Przewrotnem, w gminie Głogów Małopolski. Niespodziewanie zmarła 31-letnia kobieta, matka czwórki dzieci. Rodzina od lat jest w trudnej sytuacji materialnej, teraz jest jeszcze gorzej...

Pani Jolanta wiodła trud swojego życia przez 31-lat. Kilka dni temu nagle zmarła. Osierociła czwórkę dzieci: Karolinkę - 10 lat, Konradka - 9 lat, Krystianka - 6 lat i Tymoteuszka – niespełna 3-letniego. Obowiązek wychowania sierot spadł teraz tylko na ich bezrobotnego ojca.
 
Przed śmiercią pani Jolanty jej mąż zrezygnował z pracy w branży budowlanej, aby być blisko rodziny. Pracując na budowie, spędzał swój czas, od świtu do nocy, poza domem. Rodzina była w ciężkiej sytuacji materialnej. Zawsze mogli jednak liczyć na pomoc mieszkańców Przewrotnego. 
Ojciec sierot, do momentu śmierci pani Jolanty, aktywnie poszukiwał pracy.
- W tej chwili pomoc w znalezieniu pracy zadeklarował Urząd Gminy Głogów Małopolski. Mężczyzna chce pracować od godziny 8 do 16, aby móc później zajmować się dziećmi - przekazują mieszkańcy Przewrotnego.
Lokalna społeczność postanowiła uruchomić zrzutkę i zebrać fundusze, które przez pewien czas zabezpieczą finansowo - objęta żałobą - rodzinę.
 
- Żadne pieniądze nie zwrócą dzieciom ukochanej mamy, nie ukoją smutku i żalu po jej stracie. Jednak mimo ogromnego bólu muszą żyć dalej - dajmy im przynajmniej poczucie bezpieczeństwa finansowego, pokażmy, że świat może być dobry i piękny - przekazuje Krzysztof Organiściak, mieszkaniec Przewrotnego, założyciel zbiórki.
 

Na moment publikacji tego artykułu na koncie zbiórki jest już ponad 8 tysięcy złotych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy