Reklama

Zarząd i Rada Powiatu Bieszczadzkiego #MuremZaPolskimMundurem! Jest specjalne stanowisko

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: BiOSG

Zarząd i Rada Powiatu Bieszczadzkiego #MuremZaPolskimMundurem! Jest specjalne stanowisko - Zdjęcie główne

Władze powiatu bieszczadzkiego #MuremZaPolskimMundurem! | foto BiOSG

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Rada Powiatu Bieszczadzkiego oraz Zarząd Powiatu Bieszczadzkiego przedstawiła swoje stanowisko wobec wydarzeń na granicy polsko -białoruskiej.

Wobec dramatycznych wydarzeń na granicy polsko białoruskiej wyrażamy wielki szacunek oraz przesyłamy wyrazy wdzięczności i wsparcia wszystkim przedstawicielom służb mundurowych, którzy z narażeniem własnego zdrowia, a nawet życia bronią granic Rzeczpospolitej i bezpieczeństwa jej obywateli.

Jako mieszkańcy pogranicza rozumiemy jak ważne i korzystne są przyjazne relacje transgraniczne, ale też jako społeczność dramatycznie doświadczona przez historię doskonale wiemy, że bezpieczne życie naszych rodzin i bliskich oraz możliwość spokojnego rozwoju i budowania lepszego jutra nie jest możliwa bez bezpiecznych granic. Dlatego jeszcze raz składamy gorące podziękowania. Życzymy rychłego powrotu do domu i rodzin.

Rada Powiatu Bieszczadzkiego oraz Zarząd Powiatu Bieszczadzkiego

Artykuł pochodzi z portalu korsosanockie.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy