Reklama

Przemyśl uhonorował Włodzimierza Bodnara za pomoc w walce z pandemią

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Miasto Przemyśl

Przemyśl uhonorował Włodzimierza Bodnara za pomoc w walce z pandemią - Zdjęcie główne

foto Miasto Przemyśl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Tegoroczny Laur Ziemi Przemyskiej powędrował do Włodzimierza Bognara. Statuetkę i dyplom potwierdzający wyróżnienie wręczyli Starosta Przemyski Jan Pączek i Prezydent Miasta Wojciech Bakun.

Od siedmiu lat organizacje i stowarzyszenia tworzące Kapitułę Europejskiego Salonu Sukcesu nagradzają osoby, instytucje i firmy wyróżniające się w działalności na rzecz Przemyśla i powiatu przemyskiego.

W tym roku zdecydowano, że w Przemyślu nie ma bardziej wybitniejszego osiągnięcia od tego, którego dokonał Włodzimierz Bodnar podejmując rękawice rzuconą wszystkim przez pandemie koronawirusa. 

Do lekarza reprezentującego NZOZ Optima powędrował Laur Ziemi Przemyskiej za szczególne zasługi i osiągnięcia w opiece medycznej nad mieszkańcami Przemyśla oraz sukcesy w leczeniu pacjentów chorych na Covid-19.

- Jest pan człowiekiem bardzo odważnym, bo łatwo poddać się takiej narracji, że jak ktoś nie płynie w głównym nurcie, to jest określany mianem szaleńca. Czytając wiele komentarzy na temat leczenia amantadyną, nie mogę się zgodzić z ludźmi, którzy podważają kompetencje osoby, która pokazuje, że można inaczej 

- powiedział Wojciech Bakun, prezydent Przemyśla. 

Poza Laurem Ziemi Przemyskie, Kapitula Europejskiego Salonu Sukcesu wręczyła Medale Lidera Sukcesu Ryszardowi Kapale, który reprezentuje firmę KPS Inwest-Group oraz Bernardowi Kaczorowskiemu, prezesowi Benix Style Furniture za szczególny wkład w rozwój przemysłu meblarskiego.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy