Reklama

Problematyczne ścieki z Hotelu Arłamów. Wody Polskie: - Parametry najprawdopodobniej nie odpowiadają określonym w pozwoleniu wodnoprawnym

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Hotel Arłamów jest pod kontrolą Wód Polskich. Parametry odprowadzania ścieków z tego popularnego obiektu najprawdopodobniej nie odpowiadają tym, które są określone w pozwoleniu. Teraz konieczne są kolejne badania.

- Potwierdzono odprowadzanie ścieków, których parametry najprawdopodobniej nie odpowiadają określonym w pozwoleniu wodnoprawnym - informują Wody Polskie.

Na miejsce został wezwani pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, którzy pobrali próbki wody z potoku powyżej i poniżej wylotu z oczyszczalni. Wyniki będą znane w ciągu najbliższych kilku dni. Ponadto administrator hotelu został (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy