Reklama

Powtórka odkomarzania w Tarnobrzegu. Sprawdź kiedy i gdzie odbędą się opryski

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Powtórka odkomarzania w Tarnobrzegu. Sprawdź kiedy i gdzie odbędą się opryski - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Mieszkańcy Tarnobrzega doczekają się kolejnego oprysku przeciwko komarom. Tarnobrzeskie Wodociągi właśnie poinformowały, że odbędzie się powtórne odkomarzanie.

Pierwszy oprysk, który miał miejsce na początku czerwca przyniósł pozytywne rezultaty. Teraz Tarnobrzeskie Wodociągi zdecydowały się na kolejną akcję. Od 14 do 16 lipca ponownie będzie można usłyszeć i zobaczyć, jak wygląda walka z komarami. Zobacz harmonogram akcji:

  • Noc 14/15 lipca - osiedla: Nagnajów, Jezioro Tarnobrzeskie, Mokrzyszów, Ocice, Miechocin, Przywiśle, tereny rekreacyjne przy os. Przywiśle, skarpa Wiślana, Siarkowiec, Wielopole, Stare Miasto, Park Dzikowski, ogrody działkowe (Miechocin, Kamionka (po prawej stronie obwodnicy) Mokrzyszów, Zwierzyniec);
  • Noc 15/16 lipca – osiedla: Serbinów, Piastów, Borów, Dzików, tereny rekreacyjne Przy Zalewie, Podłęże, Zakrzów, Sobów, Sielec, Wielowieś, ogrody działkowe (Nadole, Kamionka (od strony St. Orła), Związkowiec, Siarkopol).
 

Każdego dnia akcja będzie się rozpoczynać po godzinie 20. Tarnobrzeskie Wodociągi informują o szkodliwości przebywania w rozpylonej chmurze preparatów biobójczych. Nie ma obowiązku stosowania karencji dla owoców i warzyw, jednak zalecane jest ich dokładne umycie przed spożyciem. Akcja może zostać przełożona, jeśli nie będzie odpowiednich warunków atmosferycznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy