Reklama

Podkarpacka policja żegna swojego kolegę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Podkarpacka Policja

Podkarpacka policja żegna swojego kolegę - Zdjęcie główne

foto Podkarpacka Policja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Młodszy aspirant Tomasz Czereba służył w Policji od ponad dziewięciu lat. Niestety, przegrał walkę z chorobą.

Młodszy aspirant Tomasz Czereba służył w Policji od ponad dziewięciu lat. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie. W marcu 2015 roku rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku. Najpierw w Zespole Patrolowo–Interwencyjnym, a od 2018 roku, jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku.

Mieszkańcy powiatu leżajskiego mogą go pamiętać z sytuacji, w których ofiarnie niósł pomoc. To on w kwietniu 2019 roku uratował życie 52-letniemu mieszkańcowi Leżajska, który leżał bez oznak życia na chodniku. Udzielił mu pierwszej pomocy, udrożnił drogi oddechowe, wezwał karetkę pogotowia. Dzięki jego działaniu mężczyzna zaczął oddychać i bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy.

Po ciężkiej walce z chorobą, we wtorek 24 listopada, odszedł na wieczną służbę. Miał 39 lat, pozostawił pogrążoną w smutku żonę, dwójkę dzieci oraz wielu bliskich przyjaciół.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE