Reklama

OFICJALNIE: Krzysztof Stolarski zrezygnował z funkcji dyrektora Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski w Rzeszowie

OFICJALNIE: Krzysztof Stolarski zrezygnował z funkcji dyrektora Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu - Zdjęcie główne

Krzysztof Stolarski (z lewej) | foto Urząd Marszałkowski w Rzeszowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie W środę, 8 lutego, potwierdziły się nieoficjalne informacje o tym, że Krzysztof Stolarski złożył rezygnację z funkcji dyrektora Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu. Kiedy poznamy jego następcę?

Od lipca 2021 roku Krzysztof Stolarski pełnił obowiązki dyrektora Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu, w marcu 2022 roku wygrał konkurs na to stanowisko i po blisko roku... złożył rezygnację. Taką informację potwierdza Podkarpacki Urząd Marszałkowski w Rzeszowie. - Teraz zarząd województwa musi przyjąć rezygnację - mówi rzecznik prasowy urzędu marszałkowskiego Tomasz Leyko. Najbliższe posiedzenie tego organu ma się odbyć w następnym tygodniu.

Stolarski ma pracować na stanowisku dyrektora do 20 lutego 2023 roku. Kto zatem będzie kierował lecznicą przez najbliższy czas? Zarząd Województwa Podkarpackiego po przyjęciu rezygancji wybierze osobą, która będzie pełniła obowiązki dyrektora do chwili rozstrzygnięcia konkursu. Być może będzie to Zbigniew Halat, który teraz jest zastępcą dyrektora do spraw administracyjno-technicznych, albo pojawi się zupełnie nowa osoba z zewnątrz. Tym bardziej, że sytuacja kadrowa oraz finansowa placówki nie jest najlepsza.

Do sprawy będziemy wracać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy