Reklama

Od kierowcy po prezesa zarządu. Praca na Podkarpaciu. Możesz zarobić nawet 15 tysięcy złotych na miesiąc

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Praca szuka człowieka. Można zarobić nawet 15 tysięcy złotych na miesiąc. Sprawdzamy najnowsze ogłoszenia z powiatowych urzędów pracy na całym Podkarpaciu. Od Tarnobrzega, Gorzyc, przez Mielec, Kolbuszową, aż po Sanok.

Szukasz pracy, bo jesteś bezrobotny, albo może chcesz coś zmienić w swoim życiu. Mamy dla Ciebie najnowsze oferty z powiatowych urzędów pracy na Podkarpaciu. Piekarz, pracownik fizyczny, kierowca, psycholog, a nawet prezes zarządu. Sprawdź, bo może jest coś dla Ciebie.

Pod koniec 2022 roku na Podkarpaciu zarejestrowanych było ogółem 68 tysięcy bezrobotnych. Największą grupę stanowiły osoby w wieku 25-34 lata – 18,3 tys. osób. Dane za styczeń 2023 roku nie są optymistyczne. Teraz przekroczono już próg 9 procent (dokładnie - 9,2 proc.), ale minimalnie wyższy wynik ma województwo warmińsko-mazurskie - 9,3 proc. Najniższa była w Wielkopolsce - 3,1 proc. Jak podał Główny Urząd Statystyczny, liczba bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy wyniosła 857,6 tys. wobec 812,3 tys. osób miesiąc wcześniej. Resort rodziny i polityki społecznej szacował wcześniej, że stopa bezrobocia w styczniu wzrosła do 5,5 proc.

- Mimo wzrostu, bezrobocie tylko raz w styczniu było na tak niskim poziomie. Miało to miejsce w styczniu 2020 roku. Wzrost nic specjalnego nie zmienia, sytuacja na rynku pracy jest nadal bardzo dobra. Urzędy pracy mają 60 tys. nieobsadzonych etatów - komentuje na łamach portalu echodnia.eu Mariusz Zielonka z Konfederacji Lewiatan.

Od kierowcy po prezesa zarządu. Praca na Podkarpaciu. Możesz zarobić nawet 15 tysięcy złotych na miesiąc. Szczegóły w naszej galerii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy