Reklama

Od dziś nowy rozkład PKP. Startuje nowe połączenie na Podkarpaciu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PKP PLK S.A.

Od dziś nowy rozkład PKP. Startuje nowe połączenie na Podkarpaciu - Zdjęcie główne

foto PKP PLK S.A.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Od niedzieli 29 sierpnia zmieni się rozkład jazdy na kolei. Na Podkarpaciu po 12 latach podróżni skorzystają z połączeń na trasie Mielec – Dębica. Start połączenia kolejowego na tej trasie zaplanowano już od 1 września.

Korekta rozkładu jazdy będzie obowiązywała od 29 sierpnia do 6 listopada. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wraz z przewoźnikami opracowały połączenia w taki sposób, aby najlepiej wykorzystać możliwości linii kolejowych dla atrakcyjnych podróży, a wykonawcom zapewnić kontynuację prac. Inwestycje z Krajowego Programu Kolejowego zwiększają atrakcyjność, dostępność i konkurencyjność kolei w podróżach dalekobieżnych, regionalnych i aglomeracyjnych.

Od 1 września, po dwunastoletniej przerwie, mieszkańcy Podkarpacia pojadą pociągiem na trasie z Mielca do Dębicy.

Dostęp do kolei zapewnią nowe perony na przystankach: Wojsław, Rzochów, Rzemień, Tuszyma, Dąbie koło Dębicy, Pustków, Pustynia i stacjach: Mielec, Kochanówka Pustków.

Przejazd na trasie z Mielca do Dębicy zajmie około 35 minut. Poprzednio czas przejazdu wynosił około półtorej godziny

Połączenie obsługiwane będzie szynobusem. Już można nabywać bilety miesięczne.

Informacje dotyczące przyszłego rozkładu jazdy pociągów są dostępne na portalpasazera.pl i stronach przewoźników, a od 19 sierpnia także na stacjach i przystankach w formie plakatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy