Reklama

Nie żyje Jan Baran - prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Skopaniu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia/Tarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

Nie żyje Jan Baran - prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Skopaniu - Zdjęcie główne

Zmarł druh Jan Baran. | foto Wikipedia/Tarnobrzeg 112 - Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Smutne informacje od strażaków z powiatu tarnobrzeskiego. Zmarł Jan Baran - prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Skopaniu.

30 marca 2023 roku zmarł prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Skopaniu - Jan Baran. W jednostce OSP Skopanie służył od 1994 roku. Pełnił wiele zaszczytnych funkcji - zastępcy naczelnika, a od 2006 roku był Prezesem. Przez lata brał udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych; w zawodach sportowo-pożarniczych prześcignął niejednego młodszego od siebie; inicjator wielu prac i akcji społecznych, w których zawsze brał aktywny udział. Za swoją wieloletnią służbę odznaczony odznaką "Strażak Wzorowy" , wszystkimi stopniami medalu "Za zasługi dla pożarnictwa", medalem "Za ofiarność i odwagę” oraz Brązowym Krzyżem Zasługi".

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 1 kwietnia. Różaniec Święty zostanie odmówiony w Kościele Parafialnym w Skopaniu o godzinie 12:30. O godzinie 13 zostanie odprawiona Msza Święta żałobna, po Mszy ciało Zmarłego zostanie odprowadzone na Cmentarz Parafialny w Skopaniu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy