Reklama

Nie żyje Dawid Łętek, nauczyciel i trener związany z Dziecięcą Akademią Piłkarską w Dębicy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: DAP Dębica

Nie żyje Dawid Łętek, nauczyciel i trener związany z Dziecięcą Akademią Piłkarską w Dębicy - Zdjęcie główne

Nie żyje Dawid Łętek, nauczyciel z Dębicy | foto DAP Dębica

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Niespodziewanie zmarł Dariusz Łętek, wychowawca, nauczyciel i trener. Przez lata związany był z Dziecięcą Akademią Piłkarską w Dębicy.

Na co dzień uczył wychowania fizycznego w szkole podstawowej w Strzegocicach i Słotowej pod Dębicą, a w wolnym czasie trenował młodych sportowców z Dziecięcej Akademii Piłkarskiej w Dębicy.

Dawid Łętowski miał 42 lata. Był ojcem  Laury i Oliwiera, "wierny fan, przyjaciel i członek naszej społeczności, bardzo otwarty, serdeczny, lubiany w naszym gronie" - czytamy na profilu akademii w mediach społecznościowych. 

- Gosiu, Lauro i Oli  wobec ciosu, który spadł na Waszą Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa otuchy, prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia. Łączymy się z Wami w bólu. Zawsze możecie na nas liczyć

- czytamy na profilu Dziecięcej Akademii Piłkarskiej w Dębicy.

- To ogromna strata! Dawid był wspaniałym nauczycielem, zawsze życzliwy, pomocny i uśmiechnięty. Był Człowiekiem z pasją. Jego pasja to sport. Trudno nam mówić o Nim w czasie przeszłym. Dawidzie będzie nam Ciebie bardzo brakowało

- pisze na stronie internetowej szkoły w Strzegocicach dyrektor Marta Gmiterek.

Dawida Łętka pochowano w środę, 22 grudnia, na cmentarzu w Słotowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy