Reklama

Nie żyje były radny oraz znakomity pedagog z Nowej Dęby

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Nie żyje były radny oraz znakomity pedagog z Nowej Dęby - Zdjęcie główne

foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Zmarł Ryszard Szafran, radny rady miejskiej dwóch kadencji oraz nauczyciel Zespołu Szkół numer 2 w Nowej Dębie.

1 kwietnia 2021 roku zmarł Ryszard Szafran. Od 1.09.1984 r. pracował w Zespole Szkół nr 2 w Nowej Dębie. Wybitny pedagog, ciepły i oddany wychowawca, wspaniały człowiek o wielkim sercu. W latach 1993-1994 pełnił funkcję p.o. Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Nowej Dębie, obowiązki wicedyrektora sprawował w latach 1991-1995 oraz w 2010-2014.

Ryszard Szafran był nauczycielem dyplomowanym wychowania fizycznego z 40-letnim stażem pracy zawodowej. Założył Uczniowski Klub Sportowy ,,Sprinter”, był wiceprezesem ziemsko-grodzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Tarnobrzegu. Angażował się w sprawy społeczne, w latach 1994-1998 i 2014-2018 radny Rady Miejskiej w Nowej Dębie.

Msza Św. pogrzebowa w intencji śp. Ryszarda Szafrana zostanie odprawiona w kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Nowej Dębie w środę, 7 kwietnia, o godz. 14.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy