Reklama

Nareszcie są. Najnowsze ujęcia z kamery Google Street View. Zobaczcie "przyłapanych" w Tarnobrzegu w 2021 roku [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Wiele osób pewnie czekało na ten moment. W sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia z Google Street View. Możemy zobaczyć kolejną serię fotografii, tym razem z 2021 roku. Zobaczcie zatem ile się zmieniło w Tarnobrzegu i kto został "przyłapany".

Google Street View to funkcja Google Maps i Google Earth, która zapewnia panoramiczne widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikom na wyświetlanie wybranych części świata jest dostępna od dnia 25 maja 2007 i początkowo obejmowała tylko pięć amerykańskich miast: San Francisco, Las Vegas, Denver, Miami, Nowy Jork, do których w kolejnych miesiącach dołączyły kolejne.

Z biegiem lat przybywało miast, które były fotografowane. Nie we wszystkich europejskich krajach samochody Google Street View są mile widziane. Niemcy w dużej części już dawno nie wyrazili zgody na fotografowanie domów i obiektów. Zrobili to głosami obywateli, którzy nie chcieli, aby w popularnej internetowej usłudze każdy miał dostęp do zdjęć ich domów. W Polsce nie ma z tym problemu.

W bazie Google do tej pory mogliśmy oglądać zdjęcia z 2012 oraz 2017 roku. Teraz pojawiła się kolejna aktualizacja. Mamy fotografie z 2021 roku. W 2022 roku Google robiło jeszcze jedno "odświeżenie" i auto pojawiło się między innymi w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu oraz Sanoku.

Na zdjęciach z Tarnobrzega widać ile się zmieniło. Nie ma już kilku lokali, sklepów, "Dzikowiak" został wyburzony, kilka bloków ma zupełnie inną elewację. Postanowiliśmy pojeździć razem z samochodem Google i zobaczyć tarnobrzeskie ulice. Zapraszamy do naszej galerii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy