Reklama

Mężczyzna leżał przed sklepem. Arktyczny chłód jest groźny dla życia!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Mężczyzna leżał przed sklepem. Arktyczny chłód jest groźny dla życia! - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury, wiele osób narażonych jest na utratę zdrowia lub życia na skutek wychłodzenia organizmu. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu.

Taka groźna sytuacja miała miejsce w piątek, 15 stycznia. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w Jeżowem (powiat niżański) mężczyzna znajduje się w okolicznościach zagrażających jego życiu. Ze względu na minusowe temperatury osoba potrzebowała natychmiastowej pomocy. Było to kolejne zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca, dzięki któremu policja mogła szybko zareagować i pomóc. 

Na miejscu funkcjonariusze zastali leżącego na chodniku mieszkańca Jeżowego. Mężczyzna był nietrzeźwy. Policjanci zaopiekowali się nim i przekazali rodzinie.

Wystarczy jeden telefon na numer alarmowy 112, aby policjanci pomogli uchronić zdrowie, bądź życie osób chorych, nieporadnych lub tych, które nie są w stanie samodzielnie i bezpiecznie dotrzeć do domu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy