Medale Mistrzostw Europy w Skopje dla tancerek z dębickiej Soul Dance Akademia Tańca. Sukces Karoliny Olszewskiej i Martyny Mroczki [ZDJĘCIA]

Podkarpacie Udane Mistrzostwa Europy IDO w Skopje dla tancerek z Soul Dance Akademia Tańca w Dębicy. Z medalami do Polski powróciły Karolina Olszewska i Martyna Mroczka.

Pierwszy medal zdobyła Karolina Olszewska, która została drugą wicemistrzynią Europy w kategorii "Solo Junior 1 Modern&Contemporary". Zawodniczka z Soul Dance Akademia Tańca miała za rywalki aż 51 osób. Wygrała Ana Lina Telic ze Słowenii, a drugie miejsce zajęła Iva Kostic z Serbii. Do tego występu Karolinę przygotowywali - choreograf: Karol Mental i trenerzy: Izabela Wójcik, Martyna Dobosz oraz Maria i Antoni Seredyńscy.

Karolina zdobyła kolejny "krążek" razem z Martyną Mroczką. Tym razem jest to złoty medal w kategorii "Junior 1 Modern&Contemporary". Choreografię do tego występu przygotował Jan Ravnik, a trenerzy to: Izabela Wójcik, Martyna Dobosz oraz Maria i Antoni Seredyńscy.