Reklama

Masz wolne 3,6 mln złotych! Możesz kupić dworek na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Przeglądając ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości na portalu otodom.pl można zauważyć ogłoszenie dotyczące historycznego miejsca na Podkarpaciu. Tak, możesz zamieszkać we wspaniałej rezydencji.

Na sprzedaż trafił zespół dworsko-parkowy zlokalizowany w Targowiskach w powiecie krośnieńskim. Jest to stary dwór Gołaszewskich herbu Kościesza, dawnych właścicieli Targowisk pochodzący z XVII wieku. Niegdyś był to dwór obronny nazywany twierdzą, został wzniesiony na skarpie otoczony stawami. O jego niezwykłości decyduje otoczenie – strome wzgórza otoczone zabytkowym lasem. Dnem wąwozu, który przecina cały park płynie potok Badoń, przedzielony groblą.

CZYTAJ TAKŻE:

W 2002 obiekt przeszedł kapitalną renowację. Na uwagę zasługuje również otaczający park, który pod względem położenia i urody starodrzewia jest jednym z najcenniejszych ogrodów w Polsce. W cały parku znajduje się 127 pomnikowych drzew dębu szypułkowego i lipy oraz ponad 280 gatunków i odmian drzew i krzewów w tym wiele gatunków rzadkich. Cena: wysoka, bo 3,6 mln złotych! Zobaczcie zresztą jak to wszystko wygląda. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy