Reklama

Łyżwy naostrzone? Lodowisko w Stalowej Woli zaczyna sezon! Kiedy otwarcie? [CENNIK]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: mosir.stalowawola

Łyżwy naostrzone? Lodowisko w Stalowej Woli zaczyna sezon! Kiedy otwarcie? [CENNIK] - Zdjęcie główne

Niedługo otwarcie lodowiska w Stalowej Woli. | foto mosir.stalowawola

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Jeszcze parę dni i ponownie lodowisko w Stalowej Woli rozpocznie sezon. Do dyspozycji mieszkańców będzie wypożyczalnia łyżew.

Od 1 grudnia (czwartek) Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli zaprasza do korzystania z Lodowiska Miejskiego, które znajduje się na Placu Piłsudskiego od strony torów kolejowych. Lodowisko ma wymiary 20 m×30 m i otoczone jest bandami bezpieczeństwa. Warstwa lodu będzie wynosić 10 cm. Przy lodowisku będzie można skorzystać z wypożyczalni 300 łyżew w rozmiarach od 25 do 47.

- Poprzedni rok, a szczególnie grudzień, dla naszego lodowiska był wspaniały. Mieliśmy bardzo dużo wejść grupowych, jak i indywidualnych. Liczymy, że w tym roku będzie tak samo

- mówi Grzegorz Domańskie z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. W poprzednim sezonie z lodowiska skorzystało 19 206 osób. 

Na najmłodszych użytkowników lodowiska czekają Lodowe Zwierzaki, które pomogą w stawianiu pierwszych kroków na tafli lodu. Organizatorzy będą także świadczyć usługę naostrzenia własnych łyżew.

- Pierwsze lodowisko wystartowało w sezonie 2015/2016. W latach 2019-2020 MOSiR nie zajmował się lodowiskiem, bo MBank miał akcje darmowych lodowisk, gdzie jedno z nich otworzył w Stalowej Woli. Jeden rok przerwy spowodowany był obostrzeniami Covid-19.

- nadmienił w rozmowie z Korso Grzegorz Domańskie z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. 

Lodowisko będzie otwarte siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku, będzie otwarte w godzinach od 15 do 23. W weekend lodowisko zaprasza od godziny 13 do 21. Wejścia na tafle są o pełnych godzinach. W sytuacji bardzo dużego zainteresowania godziny pracy lodowiska będą wydłużone. Już za kilka dni lodowisko będzie miało dla swoich klientów dużą niespodziankę. Śledźcie naszą stronę o szczegółach dowiecie się niebawem. 

Cennik lodowiska w Stalowej Woli

 

W bandach okalających taflę znajdują się dwie bramki umożliwiające wejście oraz opuszczenie lodowiska przez osoby korzystające i obsługę, oraz bramę i pochylnię umożliwiające wjazd maszyny do pielęgnacji lodu tzw. „rolby” na powierzchnię lodowiska. Lodowisko funkcjonuje w temperaturze do +10 stopni Celsjusza. 

Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszą rezerwację pod numerem telefonu 15 842-25-62 wew. 50 lub poprzez wiadomość e-mail: a.krotoszynski@mosir.stalowawola.pl; e.zawol@mosir.stalowawola.pl. Lodowisko Miejskie jest zarządzane przez MOSiR w Stalowej Woli.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy