Reklama

Licytacje komornicze na Podkarpaciu. Sprawdź mieszkania, domy oraz magazyny, które można zakupić za niskie ceny [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Jakie mieszkania i domy są wystawione na licytacje komornicze na Podkarpaciu? Sprawdzamy co można kupić za okazyjne ceny. Od mieszkań w bloku, bo dom blisko lasu i rezydencję. Jest nawet magazyn w którym można prowadzić działalność gospodarczą. To tylko niektóre oferty, które udało nam się odnaleźć.

Licytacje komornicze to okazja do zakupu ciekawych nieruchomości, samochodów, a także różnych sprzętów. Trzeba pamiętać, że komornicy działają na zlecenie wierzycieli. Tylko od ich dobrej woli zależy możliwość wstrzymania egzekucji należnych środków finansowych. Większość nieruchomości zajętych przez komornika jest wciąż w użytkowaniu pierwotnych właścicieli. 

Licytacja komornicza jest możliwa wtedy, gdy wyegzekwowanie długu od dłużnika w inny sposób niż zajęcie wynagrodzenia za pracę, czy oszczędności, nie jest możliwe. Wygląda to tak, że podawana jest cena wywoławcza (w pierwszym terminie nie może ona być mniejsza niż 3/4 oszacowanej wartości), po czym zgłaszają się osoby chętne do nabycia danego przedmiotu za tę kwotę. Jeżeli jest więcej chętnych, komornik podwyższa cenę o najwyższą zaoferowaną przez uczestników kwotę. Wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą cenę i nie zostanie ona przebita. Licytacja kończy się przybiciem przez komornika.

Postanowiliśmy sprawdzić jakie mieszkania i domy można zakupić od komorników na Podkarpaciu. Oferta jest bogata i ciekawa. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć - zobacz co trafiło "pod młotek", porównaj ceny. Wszystkie oferty pochodzą z serwisu Krajowej Rady Komorniczej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy