Reklama

Julia Stelmach ze Stalowej Woli obchodziła swoje setne urodziny

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UM Stalowa Wola

Julia Stelmach ze Stalowej Woli obchodziła swoje setne urodziny - Zdjęcie główne

foto UM Stalowa Wola

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Julia Stelmach obchodziła piękny "Jubileusz Setnych Urodzin". Z tej okazji Lucjusz Nadbereżny, prezydent miasta Stalowej Woli, odwiedził ją i skierował do niej serdeczne życzenia, przekazując drobne upominki w imieniu mieszkańców.

- To była wielka przyjemność złożyć naszej wspaniałej Jubilatce życzenia urodzinowe od wszystkich mieszkańców Stalowej Woli. Wyraziliśmy wdzięczność za 100 lat życia pełnego ofiarności, oddanej pracy zawodowej dla miasta Stalowej Woli oraz dobroci dla innych - mówił prezydent Lucjusz Nadbereżny. 

Urodzinowe spotkanie było wzruszającą okazją do wspomnień oraz ciekawej rozmowy. Pani Julia jest ciągle w świetne kondycji i nawet czyta bez używania okularów. Jednym tchem wymieniła przywódców wielu krajów oraz szczegółowe dane gospodarcze i społeczne.

- Najbardziej jednak zachwyciła bijąca od pani Julii niesamowita energia, połączona z pokorą i pogodą ducha, co wynika z głębokiego zawierzenia Bogu – jak sama wyznała. Radość bijąca z oczu, gesty pełne serdeczności oraz olbrzymia kultura osobista dostojnej Jubilatki mogą być dla nas przykładem. Bez wątpienia te właśnie cechy stanowią dobry przepis na cieszenie się radością życia w wieku 100 lat

- podkreśla prezydent Stalowej Woli.  

Pani Julia, świętująca swoje 100 urodziny przekazała serdeczne pozdrowienia i życzenia dla wszystkich mieszkańców Stalowej Woli. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy