Reklama

Google i Przemyśl na 11 listopada. Podkarpackie miasto zostało wyróżnione

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Google i Przemyśl na 11 listopada. Podkarpackie miasto zostało wyróżnione - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Tradycyjnie już 11 listopada Google wyróżnia Polskę z tej okazji i ta popularna wyszukiwarka ma Biało-Czerwoną flagę w centralnym punkcie. Tym razem mamy też jeden podkarpacki akcent - Przemyśl.

- 11 listopada, a więc Narodowe Święto Niepodległości w Polsce! Google więc jak co roku zmienił swoją grafikę na grafikę przypominającą o tym święcie! Na dzisiejszym doodle w jego centralnym miejscu dumnie powiewa Biało-Czerwona, ale zwróćcie Państwo uwagę nad jakim miastem powiewa? Tak! To Przemyśl Otrzymaliśmy informacje z Google Polska, że centrala Google w USA w ten sposób postanowiła wyróżnić nasze miasto i mieszkańców, za pomoc której udzielaliśmy naszym sąsiadom - dzisiaj walczącym o swoją niepodległość. Gdyby tak głębiej sięgnąć w symbolikę i wydarzenia z przed 104 lat i wydarzenia z obecnych czasów, nie da się napisać inaczej, jak tylko: Piszemy piękną historię! Tacy jesteśmy jako Polacy i chyba nikt z nas nie rozumie lepiej tego, czym jest walka o Niepodległość - napisał na Facebooku prezydent Przemyśla Wojciech Bakun.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy