Reklama

Elżbieta Łukacijewska: - Szlag nas trafia, kiedy jest kasa na "Majteczki w kropeczki", a nie ma na karetkę!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Elżbieta Łukacijewska: - Szlag nas trafia, kiedy jest kasa na "Majteczki w kropeczki", a nie ma na karetkę! - Zdjęcie główne

foto Pexels

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Europoseł Koalicji Obywatelskiej Elżbieta Łukacijewska nie przebierała w słowach i tak opisała sytuację w której trzeba organizować prywatną zbiórkę pieniędzy na zakup karetki, a jednocześnie rozdaje się miliony artystom.

O zbiórce pieniędzy na karetkę pogotowia 4x4 w Bieszczadach pisaliśmy już na łamach Korso Sanockiego.

Ratownikom brakuje wyposażenia. Na przykład karetki z napędem na cztery koła, która dotrze w najtrudniejsze miejsca. Potrzebują 550 tysięcy złotych na jej zakup. W tym celu założyli zbiórkę w portalu Siepomaga.pl.

O sprawie wie podkarpacka europoseł Koalicji Obywatelskiej Elżbieta Łukacijewska, która tak to skomentowała na Twitterze.

 

— Elżbieta Łukacijewska (@elukacijewska) November 15, 2020  

Polityk "uderza w Prawo i Sprawiedliwość" i pomoc w ramach Funduszu Wsparcia Kultury, która trafi do artystów, piosenkarzy, aktorów, instytucji kultury oraz przedsiębiorstw zajmujących się szeroko rozumianą rozrywką (są na niej zarówno teatry, filharmonie, agencje muzyczne, impresariaty, a nawet... cyrk). W sumie pomoc otrzymało ponad 2 tysiące podmiotów na kwotę ponad 400 milionów złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE