Reklama

Dzień Kobiet. Podkarpackie policjantki podczas służby [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Kobiety coraz częściej decydują się nasłużbę w policji. Zaczynając swoją drogę zawodową, muszą pokonać te same testy i spełnić takie same wymagania, jak ich koledzy. Tutaj nikt nie ma przywilejów. Kobiety w podkarpackiej policji są dzielne, waleczne, troskliwe i odpowiedzialne.

W podkarpackiej policji służbę odbywa kilkadziesiąt kobiet. Doskonale sprawdzają się one zarówno w służbie prewencyjnej, kryminalnej, jak i logistycznej. Obecnie widok kobiety podczas zabezpieczenia meczów, kontroli drogowej czy patrolowania ulic nikogo nie dziwi. Podkarpackie policjantki z powodzeniem sprawdzają się także na policyjnych stanowiskach kierowniczych.

Nie można zapominać o kobietach pracujących na etatach cywilnych w policji. Najczęściej na stanowiskach administracyjno-biurowych, dbają o właściwy obieg dokumentacji, wyposażenie jednostek oraz funkcjonariuszy, zajmują się kwestiami finansowymi i kadrowymi. 

Policjantkom życzymy wytrwałości, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy