Reklama

Dzień Dziecka na ściance wspinaczkowej w Tarnobrzegu. Były tłumy i dobra zabawa [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Od kilku tygodni miłośnicy aktywnego wypoczynku mają do swojej dyspozycji ściankę wspinaczkową w Tarnobrzegu. W niedzielę, 29 maja, "Dzień Dziecka na ściance wspinaczkowej" zgromadził tłumy.

"Dzień Dziecka na ściance wspinaczkowej" przygotowany został przez Stowarzyszenie Sportowo-Turystyczno-Rekreacyjnego "AD-REM" oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. W programie były gry i zabawy z nagrodami, pokaz wspinaczki sportowej, dobra zabawa i oczywiście wspinanie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz operatorów.

Budowla ma wysokość 18 metrów. Sama ścianka wybudowana została za kwotę 669 tysięcy złotych, ale drugi etap tej inwestycji, czyli wyposażenie kosztowało 2 276 741.20 zł. Ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na ten cel przeznaczono 2 180 000,00 zł, zaś kwotę rzędu 96 741,20 zł stanowią środki finansowe z budżetu miasta.

JAK JEST OTWARTA ŚCIANKA WSPINACZKOWA?

Ścianka jest otwarta w następujących godzinach: poniedziałek - piątek: 16-21:30, sobota oraz niedziela: 10-21:30. Wejściówka kosztuje 20 złotych - bilet normalny, 15 zł - bilet ulgowy. To koszt za cały dzień korzystania z uroku tego obiektu. Masz swój sprzęt to kupujesz tylko bilet. Pozostali muszą skorzystać z wypożyczalni do asekuracji. Cennik: 5 zł za uprzęż, 5 zł za przyrząd do asekuracji i 10 zł za linę dynamiczną.

Zobaczcie zdjęcia z "Dnia Dziecka na ściance wspinaczkowej".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy