Reklama

Mieszkanie, oszczędności, zarobki. Sprawdź oświadczenie majątkowe starosty powiatu tarnobrzeskiego Jerzego Sudoła [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Podkarpacie Jaki majątek ma starosta powiatu tarnobrzeskiego - Jerzy Sudoł? Prezentujemy kolejne oświadczenie majątkowe podkarpackiego samorządowca.

Cały czas prowadzimy naszą akcję i sprawdzamy oświadczenia majątkowe podkarpackich samorządowców, komorników, parlamentarzystów, mundurowych. Przypomnijmy. Niektóre zawody, zwłaszcza te w administracji publicznej, wymagają złożenia oświadczenia majątkowego. W oświadczeniu majątkowym należy wpisać cały posiadany majątek i jego szacowaną wartość. Dotyczy to zarówno pieniędzy, nieruchomości, drogich przedmiotów, a nawet posiadanych zobowiązań finansowych, czyli kredytów oraz pożyczek.

Błąd w oświadczeniu finansowym może być brzemienny w skutki i prowadzić do kary finansowej, utraty stanowiska, a nawet prokuratorskich zarzutów. Obowiązek składania oświadczeń to sposób na walkę z korupcją. To informacja o stanie majątku, którą przedstawiciele niektórych zawodów muszą składać co roku. Tym razem lustrujemy majątek Jerzego Sudoła.

Przy okazji porównaliśmy oświadczenia majątkowe starosty powiatu tarnobrzeskiego z 2020 i 2021 roku. Rok wcześniej Jerzy Sudoł deklarował 45 tysięcy złotych oszczędności i do spłaty miał 29 tysięcy złotych hipotecznego kredytu konsumpcyjnego na zakup mieszkania. Sprawdź, jaki majątek ma Jerzy Sudoł. Wszystkie szczegóły w naszej galerii.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy