Reklama

21-letni pedofil z Niska zatrzymany. Zgwałcił przynajmniej dwie dziewczynki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

21-letni pedofil z Niska zatrzymany. Zgwałcił przynajmniej dwie dziewczynki - Zdjęcie główne

Policja zatrzymała 21-letniego pedofila z Niska | foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Bulwersujące fakty z Niska. Policja zatrzymała 21-letniego mieszkańca tego miasta, który dopuścił się czynności molestowania nieletnich, a przynajmniej dwie dziewczynki zgwałcił. Swoje ofiary wyszukiwał w internecie.

Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu postawiła 21-letniemu mężczyźnie osiem zarzutów, w tym przynajmniej dwóch gwałtów na nieletnich. Sprawa wyszła na jaw, kiedy jedna z ofiar pedofila zdecydowała się opowiedzieć wszystko swoim rodzicom. 

Pedofil swoje ofiary wyszukiwał w internecie. Za pomocą mediów społecznościowych wybierał on dziewczyny, poniżej 15 roku życia. Proponował im niekiedy prezenty, wspólne imprezy. Kiedy zyskiwał zaufanie, mężczyzna odnosił się do spraw natury seksualnej. 

Mężczyzna żądał od nieletnich robienia zdjęć intymnych, a wobec tych, które odmawiały, stosował groźby. Zdaniem prokuratury, pedofil zgwałcił przynajmniej dwie dziewczynki. 

Sprawa wyszła na jaw, dopiero wtedy, kiedy jedna z nieletnich ofiar zdecydowała się opowiedzieć wszystko swoim rodzicom. Policja, po kilku godzinach czynności ustaliła tożsamość pedofila. Mężczyznę zatrzymano. 

Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu postawiła mężczyźnie osiem zarzutów, oskarżając go za działalność pedofilską i gwałty. Nie można wykluczyć, że liczba ta ulegnie zmianie. Postępowanie wciąż trwa, a policja sprawdza, czy nie ma kolejnych ofiar. 

Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Grozi mu nawet 15 lat pozbawienia wolności. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy