Reklama

19. Parada Mikołajów w Tarnobrzegu. Mnóstwo motocykli, pojazdy ciężarowe, quady, konie i tłumy na Placu Bartosza Głowackiego [ZDJĘCIA - CZĘŚĆ 2]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Dawno nie było takiej Parady Mikołajów organizowanej przez Stowarzyszenie ESTEKA. Kawalkada pojazdów była długa na kilka kilometrów, a na ulicach Tarnobrzega pojawiło się mnóstwo osób, które pozdrawiały osoby przebrane za Świętego Mikołaja. Oto kolejna seria zdjęć - tym razem zobacz wjazd na Plac Bartosza Głowackiego, a także rozdawanie słodkości dla najmłodszych.

19. Parada Mikołajów w Tarnobrzegu zakończyła się pełnym sukcesem. Organizatorzy ze Stowarzyszenia ESTEKA byli bardzo zaskoczeni w chwili, kiedy na miejscu startu parady pojawiły się setki samochodów oraz motocykli. Oczywiście były także konie, quady, pojazdy ciężarowe, a nawet autobus firmy MPK Tarnobrzeg.

Kawalkada przejechała po kilku miejskich osiedlach, gdzie była pozdrawiana przez najmłodszych. Tłumy zgromadziły się na Placu Bartosza Głowackiego, a tam na wszystkich czekały już stoiska kiermaszu świątecznego, licytacje i występy artystyczne. Cały dochód z tej akcji trafi na pomoc i dofinansowanie wyjazdów rehabilitacyjnych dla Briana, Natalki i Michała - podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, organizatora akcji Choinka Życzeń. 

Kiedy wszystkie pojazdy już dotarły na Rynek rozpoczęło się wręczanie słodkości dzieciom, które przyniosły ze sobą rysunki. Autorzy dziesięciu najlepszych prac zostaną wyróżnieni upominkami. - W ostatnich latach z powodu pandemii parada odbywała się w okrojonej formule. Był przejazd kolumny, natomiast brakowało spotkania na Placu Bartosza Głowackiego. W tym roku było wszystko, a frekwencja na kawalkadzie oraz ilość osób na Rynku nas bardzo ucieszyła - komentuje Robert Kędziora, wiceprezes Stowarzyszenia ESTEKA.

Zobaczcie kolejne zdjęcia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy