Reklama

Więcej policjantów na drogach. Trwa policyjna akcja "Znicz" [RAPORT]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: policja.pl

Więcej policjantów na drogach. Trwa policyjna akcja "Znicz" [RAPORT] - Zdjęcie główne

Trwa policyjna akcja Znicz | foto policja.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale Wzmożony ruch na podkarpackich drogach. Ogromne utrudnienia napotkacie pod każdym cmentarzem w regionie. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego, w dniach od piątku, 29 października, do wtoku, 2 listopada włącznie, czuwać będzie większa liczba funkcjonariuszy. Trwa policyjna akcja "Znicz".

Kilkaset funkcjonariuszy podkarpackiej policji będzie strzec porządku w ruchu drogowym. Ogólnopolska akcja "Znicz" polegać będzie nie tylko na kierowaniu ruchem przy miejscach spoczynku zmarłych, ale także na wzmożonych kontrolach prędkości, nakazu używania pasów bezpieczeństwa, stosowania się do zasad tymczasowej organizacji ruchu. 

- Policjanci zwrócą szczególną uwagę na przekraczanie dozwolonej prędkości, trzeźwość kierujących, dostosowanie oświetlenia pojazdów do pory dnia i panujących warunków. Najważniejszym zadaniem policjantów będzie jednak utrzymanie płynności ruchu w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych do nich oraz głównych ciągach komunikacyjnych

- informuje podkarpacka policja.

Statystyki działań "Znicz 2021"  na Podkarpaciu:

  Piątek

29.10

Sobota

30.10

Niedziela

31.10

Poniedziałek

1.11

Wtorek

2.11

Podsumowanie
Wypadki 7 6 4 2 6 25
Ranni 8 8 7 2 5 30
Zabici 1 0 0 0 1 2
Nietrzeźwi kierowcy 8 21 11 13 9 62

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy