Reklama

Sprawdź ich twarze! Trzech mieszkańców Mielca ucieka przed policją! To Mariusz Kowalski, Adrian Czajkowski, Damian Sadowski

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Na sygnale Policjanci z Mielca poszukują Mariusza Kowalskiego, Adriana Czajkowskiego, Damiana Sadowskiego. Zobacz ich twarze i może jesteś w stanie pomóc mundurowym.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują Mariusza Kowalskiego. Mieszkaniec Mielca poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Puławach za przestępstwo: oszustwa. Z kolei Adrian Czajkowski oraz Damian Sadowski poszukiwani są ze względu na uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 209 kodeksu karnego.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, tel. 47 82 273 26 lub z dyżurnym Policji pod nr 47 82 273 10.

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy