Reklama

Podkarpacka policja w żałobie. Na wieczną służbę odszedł aspirant sztabowy Jerzy Sidorski

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale Smutna wiadomość od służb mundurowych. Zmarł aspirant sztabowy Jerzy Sidorski. Policjant ostatnio służył jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku, a w tym zawodzie pracował 28 lat.

Aspirant sztabowy Jerzy Sidorski służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku w garnizonie śląskim. W 1997 roku przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Od 2012 roku pełnił funkcję dzielnicowego w tej komendzie. W służbie dał się poznać jako świetny fachowiec, oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant i dobry kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności. Przebywając na urlopie, zmarł nagle w wieku 48 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę. 

- W służbie dał się poznać jako świetny fachowiec, oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant i dobry kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności. Przebywając na urlopie, zmarł nagle w wieku 48 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę.

- przekazali funkcjonariusze z KPP Nisko. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy