Jak informuje tarnobrzeska Straż Miejska w piątek, 20 maja, po godzinie 9:30 do dyżurnego zadzwonił mieszkaniec, który zauważył rozebranego mężczyznę spacerującego po ulicy Sienkiewicza. Golas został zatrzymany przez patrol policji. Czekamy na kolejne informacje w tej sprawie. Screen z monitoringu oraz nagrania z sieci w naszej galerii.
Nagi mężczyzna spacerował po ulicach Tarnobrzega! Wszystko zostało nagrane [ZDJĘCIA]
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: Grzegorz Lipiec
reklama
Na sygnaleAleż musiały być zdziwione osoby, które poruszały się w centrum Tarnobrzega i widziały spacerującego nagiego mężczyznę.
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)