Reklama

Groźny przestępca spod Rzeszowa Kamil Sieńko poszukiwany przez policję! Wydano list gończy!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: policja.pl

Groźny przestępca spod Rzeszowa Kamil Sieńko poszukiwany przez policję! Wydano list gończy! - Zdjęcie główne

rzeszowscy policjanci poszukują groźnego przestępcę | foto policja.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale Ma dopiero 20 lat, a już ma wiele za uszami. Rzeszowscy policjanci poszukują Kamila Sieńko, ostatnio zamieszkałego w Piątkowej, w gminie Błażowa. Są przypuszczenia, że poszukiwany może ukrywać się w Rzeszowie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 20-letniego Kamila Sieńko, ostatnio zamieszkałego w Piątkowej w gminie Błażowa. Mężczyzna skazany został za ciężkie pobicie z  trwałym uszczerbkiem na zdrowiu ofiary.

Młody mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego, wystawionego przez Sąd Okręgowy w Krośnie. Mężczyzna dopuścił się ciężkiego pobicia z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu swojej ofiary. Istnieje prawdopodobieństwo, że Sieńko ukrywa się w Rzeszowie lub okolicach.

fot. KMP Rzeszów

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod numerem tel. 47 821 3224, albo z dyżurnym komendy pod numerem tel. 47 821 3310 lub numerem alarmowym 112.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy