Reklama

Alarmy bombowe w szkołach na terenie gminy Świlcza i w Rzeszowie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: policja

Alarmy bombowe w szkołach na terenie gminy Świlcza i w Rzeszowie - Zdjęcie główne

Kolejne alarmy bombowe w szkołach na terenie gminy Świlcza i w Rzeszowie | foto policja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale Po kilku e-mailach wysłanych do szkół na terenie Rzeszowa i gminy Świlcza, w poniedziałek (21 marca) rano, policja została postawiona na nogi. W przedszkolu w Trzcianie dyrektorka ewakuowała dzieci z placówki.

Jak informuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, e-maile o rzekomo podłożonym ładunku wybuchowym wpłynęły na skrzynki VI Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, przy ul. Towarnickiego, przedszkola w Trzcianie oraz szkoły podstawowej w Dąbrowie w gminie Świlcza.

- Maile z informacją o niskiej wiarygodności wysłane były w niedzielę wieczorem, a odczytane w poniedziałek rano. W przedszkolu w Trzcianie dyrektorka zarządziła ewakuację - mówi nadkom. Szeląg.

Pomieszczenia tych trzech placówek zostały dokładnie sprawdzone przez policjantów z grupy pirotechnicznej.  Nie znaleziono w nich żadnego niebezpieczeństwa. 

To już kolejny tydzień z rzędu, który rozpoczyna się od fałszywych alarmów bombowych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy