reklama

20-latek pędził przez Tarnobrzeg ponad 100 km/h. To nie pierwszy raz gdy został zatrzymany

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

20-latek pędził przez Tarnobrzeg ponad 100 km/h. To nie pierwszy raz gdy został zatrzymany - Zdjęcie główne

20-latek pędził przez Tarnobrzeg ponad 100 km/h | foto Archiwum

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnaleFunkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 20-letniego kierowcę auta marki Audi, który, pomimo ograniczenia prędkości do 50 km/h, jechał przez Tarnobrzeg z prędkością 103 km/h. 
reklama

We wtorek, przed godziną 16:00, funkcjonariusze policji ruchu drogowego patrolowali okolicę ulicy Litewskiej w Tarnobrzegu. Przy użyciu miernika prędkości sprawdzali, czy kierowcy przestrzegają obowiązujących ograniczeń prędkości na terenie zabudowanym.

20-letni kierowca Audi poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością 103 km/h, podczas gdy przepisy pozwalają na jazdę z prędkością 50 km/h. Za to naruszenie przepisów, kierowca został pozbawiony prawa jazdy. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna złamał przepisy drogowe. W poprzednim roku również przekroczył dozwoloną prędkość. Obecnie, o jego dalszym losie będzie decydował sąd.

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo