Reklama

Znajdź groby bliskich na cmentarzach w Tarnobrzegu i Stalowej Woli

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Znajdź groby bliskich na cmentarzach w Tarnobrzegu i Stalowej Woli - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Już 1 listopada tłumnie będziemy odwiedzać groby naszych bliskich w różnych zakątkach kraju. Od kilku lat technika przychodzi z pomocą tym, którzy długo nie byli na nekropoliach.

Aby powstała wyszukiwarka nagrobków, cmentarze komunalne w Stalowej Woli oraz w Tarnobrzegu musiały być bardzo dokładnie zinwentaryzowane. Niewielkiej części grobów nie udało się rozszyfrować z uwagi na to, żeby były bardzo zaniedbane, bez oznakowania zmarłych. W tej sytuacji w Stalowej Woli należy się zgłosić do firmy Memento, a w Tarnobrzegu do Zakładu Pogrzebowego FCC - to zarządcy tych nekropolii.

PRZECZYTAJ TAKŻE: ZNANI NA PODKARPACIU, KTÓRZY ZMARLI W 2021 ROKU

Tutaj możesz znaleźć groby swoich bliskich na Cmentarzu Komunalnym w Stalowej Woli - TUTAJ

Z kolei wykaz nagrobków na Cmentarzu Komunalnym w Tarnobrzegu jest dostępny - TUTAJ

Korzystanie z obu wyszukiwarek jest instynktowne. Wpisujemy imię i nazwisko, datę urodzin i śmierci szukanej osoby. Na ekranie pojawia się plan cmentarza z zaznaczonym miejscem gdzie jest szukana mogiła. Podany jest numer kwatery, rząd i miejsce pochówku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy