Reklama

Zespół Grzane Wino z Rzeszowa i przyjaciele nagrali piosenkę dla walczącej Ukrainy [WIDEO]

Opublikowano: czw, 14 kwi 2022 19:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Rzeszowski zespół Grzane Wino wraz z zaprzyjaźnionymi artystami stworzył utwór, w którym wyraża swój bunt przeciwko bestialstwu władz rosyjskich na bezbronnych ludziach, w tym dzieci w Ukrainie.

"Chcemy mieć sny" to nie tylko obraz bólu matek i dzieci dotkniętych wojną, ale także apel o spełnienie prostych marzeń każdego człowieka - o spokojne sny! Przesłaniem utworu jest empatia do człowieka, nadzieja i wiara, że los Ukraińców się odmieni.

W projekcie bezinteresownie wzięli udział znani artyści: Sebastian Riedel (Cree), Eugeniusz Olejarczyk "Siczka" (KSU), zespół Perspective Band, Konrad Baum (DOC), Małgorzata Boć (Revolution) oraz wyjątkowa artystka ukraińska Valentina Maslovska. 

Tekst do utworu napisała Bożena Spryńska, muzykę Marcin Iżela, tłumaczenia tekstu Danuta Bartoszuk. Premiera miała miejsce 14 kwietnia.

Sami posłuchajcie:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy