Reklama

W sobotę w Rzeszowie utrudnienia w ruchu

Opublikowano: pt, 31 maj 2019 16:09
Autor:

W sobotę w Rzeszowie utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura 1 czerwca na ulicach Rzeszowa odbędzie się 4 Sparing - Rzeszowski Bieg na 10 km. W godzinach od 20.00 do 22.00 na ulicach miasta pojawią się biegacze. Część ulic, którymi wytyczono trasę biegu będzie zamknięta dla ruchu, co może powodować chwilowe utrudnienia.

Impreza rozpocznie się o godzinie 17 biegami młodzieżowymi. Młodzi zawodnicy będą rywalizowali na terenie Stadionu Miejskiego. Bieg główny na dystansie 10 km rozpocznie się o godzinie 20.

Start biegu usytuowany został na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej.

Trasa wytyczona została następująco:

droga wewnętrzną stadionu,
następnie ul. Hetmańską,
Żeglarską do Bulwarów nad Wisłokiem.
Następnie zawodnicy pobiegną Bulwarami nad Wisłokiem, Olszynkami,
ulicami: Szopena, Al. Lubomirskich, Zamkową, Zygmuntowska, Moniuszki, Sokoła, Jana III Sobieskiego, Gałęzowskiego, Mickiewicza, Rynek, Słowackiego, Szopena, Targową, Al. Piłsudskiego, Bulwary nad Wisłokiem, Al. Powstańców Warszawy, ul. Hetmańską
do mety na Stadionie Miejskim.

Ulice zaznaczone pogrubionym tekstem będą całkowicie zamknięte dla ruchu już od godziny 19. Pozostałe będą zamknięte częściowo. Trasa zabezpieczona będzie barierkami i taśmami zabezpieczającymi.

Nad bezpieczeństwem biegaczy i innych uczestników ruchu czuwać będą policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.