Reklama

W Dębicy rusza kultowe kino letnie. Sprawdź co grają!

Opublikowano:
Autor:

W Dębicy rusza kultowe kino letnie. Sprawdź co grają!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W Dębicy ruszyła kolejna edycja kultowego dębickiego „Kina letniego”. Tym razem organizatorzy przygotowali dla miłośników kina osiem polskich i zagranicznych filmów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Partnerem współfinansującym inicjatywę, jak co roku, jest FFiL Śnieżka SA.

Udział w seansie i możliwość zdobycia nagród – to cotygodniowa propozycja dla widzów, aktualna przez całe wakacje. Kolejne filmy będą wyświetlane we wszystkie piątkowe wieczory przez cały okres wakacyjny.

– Dębickie Kino letnie wspieramy od kilku lat, a w tym szczególnym czasie, kiedy utrudnione jest wakacyjne podróżowanie, nasza oferta ma możliwość trafić do jeszcze szerszego grona odbiorców. Dziś znaczenia dla mieszkańców lokalnych społeczności nabierają przecież propozycje spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dobre filmy i zadbaliśmy o  wygodne leżaki, które zostaną ustawione w bezpiecznych odległościach od siebie, aby każdy czuł się komfortowo. Liczymy, że jak co roku dopiszą zarówno pogoda, jak i frekwencja.

– mówi Aleksandra Małozięć, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej FFIL Śnieżka SA.

W ramach tegorocznej edycji kina letniego zaplanowano osiem projekcji. W lipcu wszyscy chętni będą mogli obejrzeć polskie premiery filmowe 2019 roku, m.in.: „Pech to nie grzech” i „Zabawa, zabawa”. Natomiast w sierpniu organizatorzy zaproszą całe rodziny na seanse kina familijnego, w tym takie produkcje jak „Cudowny chłopak” czy „Mój przyjaciel orzeł”.

Poza dobrą rozrywką, na uczestników tradycyjnie czeka również konkurs organizowany przez Śnieżkę. Tym razem, aby zawalczyć o atrakcyjne nagrody, wystarczy wykonać pamiątkowe zdjęcie z seansu pod chmurką, dodać do niego opis będący odpowiedzią na pytanie: „Za co lubisz Kino letnie?” oraz oznaczyć zdjęcie hashtagiem #kinoletniezesniezka. Najciekawsze wpisy zostaną nagrodzone farbami Śnieżka Plamoodporna na letnie malowanie oraz zestawami wakacyjnych gadżetów.

Organizatorem kina letniego jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, a partnerem współfinansującym seanse i organizującym konkurs dla widzów jest Śnieżka, która dębickie „Kino letnie” wspiera regularnie od 2016 roku. Regulamin akcji dostępny jest na stronie: sniezka.pl oraz mokdebica.pl.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE