Reklama

Reklama

Mieszkaniec Podkarpacia finalistą "Młody Muzyk Roku 2020"

Opublikowano: 19 listopada 2020 17:36
Autor: DJ | Zdjęcie: ZPSM im. Artura Malawskiego w Przemyślu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura Pochodzący z Żurawicy (powiat przemyski) Krzysztof Polnik został finalistą konkursu "Młody Muzyk Roku 2020" organizowanego przez TVP Kultura wraz z Ministerstwem Kultury i dziedzictwa narodowego oraz Instytutu Muzyki i Tańca.

Reklama

Akordeonista Krzysztof Polnik z powiatu przemyskiego osiągnął olbrzymi sukces na ogólnopolskim konkursie muzycznym. Krzysztof na co dzień szlifuje swoje umiejętności w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu

Od początku swojej kariery muzycznej ćwiczy pod okiem Dariusza Baszaka - dyrektora szkoły. 

Jego ciężka i systematyczna praca została nagrodzona zaproszeniem do udziału w tym szczególnym wydarzeniu. Krzysztof zarówno w półfinale jak i finale zademonstrował swój mistrzowski kunszt prezentując jednocześnie wszechstronne możliwości swojego instrumentu. Krzysztofowi składamy serdeczne gratulacje. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że uczeń naszej Szkoły mógł znaleźć się w tak elitarnym gronie.

- informuje przemyska szkoła.

Finał konkursu był transmitowany na żywo przez TVP Kultura. Zwycięzcą edycji 2020 i tytuł "Młodego Muzyka Roku" uzyskał Jan Pieniążek – perkusista z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej. Znalezienie się jednak w gronie piątki finalistów, to nielada sukces, którego nie można odmówić Krzysztofowi. To z pewnością dopiero początek jego wielkiej kariery muzycznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.