Reklama

Legendarne spotkania cymbalistów już w przyszłym tygodniu w Rzeszowie

Opublikowano:
Autor:

Legendarne spotkania cymbalistów już w przyszłym tygodniu w Rzeszowie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W dniach 11-13 grudnia 2020 r. Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie organizuje 39. Spotkania Cymbalistów. Wydarzenie odbędzie się on-line i będzie transmitowane na żywo.

 

Coroczne „Spotkania Cymbalistów” to unikatowy konkurs organizowany przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie już 39 raz. Konkurs ma niepowtarzalny w skali kraju charakter.

Ocala od zapomnienia sztukę gry na cymbałach – tradycyjnym, charakterystycznym dla Podkarpacia instrumencie. Niezwykle istotne jest stwarzanie ludowym muzykom możliwości do zaprezentowania sztuki gry oraz integracja i wymiana doświadczeń uczestników konkursu. W tym roku ze względu na zaistniałą sytuację całość Spotkań odbędzie się on-line i będzie transmitowana na żywo.

39. Spotkania Cymbalistów zostały dofinansowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Finansowo Konkurs wsparł oraz objął Honorowym Patronatem Marszałek Województwa Podkarpackiego.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy