Reklama

Już po raz siódmy, DINO TOP FESTIVAL 2023 w Sędziszowie Małopolskim. 27 i 28 maja Podkarpacie zaśpiewa z Laureatami Konkursu i Gwiazdami.

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Dino Top Festival to coroczne wydarzenie muzyczne, przyciągające rzesze fanów muzyki o różnorodnych brzmieniach. Również i w tym roku Festival odbędzie się w Sędziszowie Małopolskim w dniach 27 i 28 maja. Program artystyczny został bardzo starannie przygotowany, by zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia i mile spędzone chwile na festiwalu.

Wśród zaproszonych artystów którzy wystąpią 28 maja na Rynku w Sędziszowie Małopolskim znajdą się takie gwiazdy jak Roksana Węgiel, znana w świecie nastolatków. 

Zespół Papa D, poszukujący swojej Oli wśród „Wirującego szarego pyłu”i „ Panoramy Tatr”, jak również Tatiana Kopala  "Sama robiąca ruch" i Maggie Reilly – szkocka wokalistka, która zasłynęła przede wszystkim dzięki współpracy z Mikiem Oldfieldem. Jej wokal  można usłyszeć między innymi w nieśmiertelnym „Moonight.

Podczas koncertu pojawią się również  laureaci konkursu na interpretację piosenki Grzegorza Ciechowskiego, lidera legendarnej grupy muzycznej Republika , którzy zostaną wyłonieni   z dużej liczby zgłoszonych i  zakwalifikowanych wykonawców. Przesłuchania  wykonawców odbędą się w sobotę 27.05 w MGOK.

Dino Top Festiwal  jest organizowany od 2017 roku przez Polskie Radio Rzeszów, Urząd Miejski w Sędziszowie Małopolskim oraz TVP3 Rzeszów. Współorganizatorem jest Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim. To  wydarzenie, na którym pojawia się zaskakująca  liczba uczestniczących  osób, chętnych na słuchanie muzyki w różnych aranżacjach.

„Ideą jest  łączenie pokoleń”- jak twierdza organizatorzy. I dokładnie tak będzie poprzez przekrój i różnorodność występujących na scenie  gwiazd,  jaki i poprzez część konkursową, w której młodzi artyści wykonują utwory legend polskiej muzyki. Łączenie pokoleń zarówno poprzez gwiazdy występujące na scenie, jaki i poprzez część konkursową, w której młodzi artyści wykonują piosenki wielkich polskich gwiazd estrady, radia i telewizji to także cel Festivalu. Laureaci, których wyłoni jury otrzymają nagrody finansowe, możliwość nagrania własnego teledysku. Wystąpią też w koncercie finałowym  28 maja. Dino Top Festival jest idealnym miejscem dla początkujących artystów, gdzie stawiają  pierwsze kroki, aby kiedyś móc bardziej  zaistnieć na polskiej scenie muzycznej.          

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy