Reklama

Juwenalia w Rzeszowie już wkrótce. Na scenie zobaczymy Dżem, Happysad czy Kękę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Rzeszowa/Robert Lasek Fotografia

Juwenalia w Rzeszowie już wkrótce. Na scenie zobaczymy Dżem, Happysad czy Kękę - Zdjęcie główne

W maju Rzeszowskie Juwenalia. Kogo zobaczymy na scenie? | foto UM Rzeszowa/Robert Lasek Fotografia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Po trzech latach przerwy, związanej z sytuacją epidemiczną, do Rzeszowa wracają juwenalia studenckie. Rzeszowskie Juwenalia to bez wątpienia najbardziej wyczekiwane przez studentów wydarzenie na Politechnice Rzeszowskiej. Kogo zobaczymy na scenie?

Na scenie wielkie gwiazdy!

W tym roku Rzeszowskie Juwenalia odbędą się w dniach 6 -7 maja w miasteczku Politechniki Rzeszowskiej. Zgodnie z tradycją uroczyste ich otwarcie odbędzie się na rzeszowskim Rynku. Tutaj studenci otrzymają symboliczne klucze do miasta, które przekaże im prezydent Rzeszowa.

Następnie barwna parada przebranych studentów przejdzie ulicami Rzeszowa do kampusu studenckiego Politechniki Rzeszowskiej. Tutaj rozpocznie się dwudniowy cykl koncertów i imprez towarzyszących.

Jak zawsze jedną z najbardziej oczekiwanych informacji związanych z Rzeszowskimi Juwenaliami jest lista artystów, których zobaczymy na scenie. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy, niezależnie od różnych upodobań muzycznych, znalazł coś dla siebie. Na głównej scenie usłyszymy takie gwiazdy jak: Dżem, Golec uOrkiestrę, Happysad i Kekę. 

Oprócz koncertów na głównej scenie, uczestnicy mogą bawić się do późnych godzin nocnych przy drugiej, która będzie zdominowana energetyczną muzyką klubową. Oprócz atrakcji muzycznych będzie można poskakać na bungee czy pobawić się na wesołym miasteczku. Dostępna będzie też strefa gastronomiczna.

Trzeba kupić bilety

W tym roku każdy uczestnik imprezy musi wcześniej zakupić bilet. W ofercie znajduje się jednorazowy bilet wstępu lub karnet uprawniający do nieograniczonego wstępu na teren imprezy zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia.

Cennik biletów na Rzeszowskie Juwenalia:

  • osoby posiadające ważną legitymację studencką lub uczniowską: bilet jednorazowy 20 złotych, karnet 30 złotych
  • osoby niebędące uczniami ani studentami: bilet jednorazowy 40 złotych, karnet 60 złotych
Sprzedaż biletów prowadzona będzie przez organizatora online jeszcze w kwietniu oraz stacjonarnie przed wejściem na teren imprezy. Przewidywana jest także możliwość otwarcia innych stacjonarnych punktów sprzedaży.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy