Reklama

Filmowe laboratorium w domowym zaciszu

Opublikowano: 2 kwietnia 2020 13:04
Autor: Kamil Krukiewicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura Podkarpacka Komisja Filmowa przedstawia pomysł na kreatywne wykorzystanie czasu w domu. Weź na warsztat sztukę filmową i sprawdź swoje umiejętności. Laboratorium Filmowe to wyzwanie dla młodych i kreatywnych, tych, którzy chcą przełamać kwarantannową rutynę i wrócić do rzeczywistości już jako początkujący filmowiec.

Do wyboru są dwa moduły konkursowe:

  • filmy amatorskie (stwórz swój własny film)
  • krytyka filmowa (stwórz recenzję filmową)

Zasady, formularz, regulamin dostępne tutaj:

Zgłoszeń do udziału w konkursie dokonuje: 

  • zainteresowana szkoła/placówka poprzez zgłoszenie organizatorom swojej szkoły/placówki oraz koordynatora/ów merytorycznego projektów. Do obowiązków szkoły/jednostki oraz koordynatora/ów należeć będzie czuwanie nad realizacją projektów filmowych przez Uczestników. Koordynatorzy otrzymają wsparcie Podkarpackiej Komisji Filmowej, która zapewni niezbędne materiały i konsultacje. Szkoły/placówki mogą zgłaszać udział do 3 kwietnia 2020 r.
  • Uczestnik indywidualny (niepełnoletni przez Opiekuna prawnego/rodzica) poprzez zgłoszenie pracy konkursowej lub zgłoszenie chęci skorzystania z konsultacji. Uczestnik indywidualny ma prawo zgłosić się do udziału w konkursie na każdym etapie jego trwania, tj. do 10 czerwca 2020 r. 

Konkurs kierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa podkarpackiego. 

Formularze zgłoszeniowe dostępne są pod poszczególnymi modułami. Informacji na temat konkursu udziela Jagoda Mazepa, [email protected], kom. 662 630 268.

Podjęcie tego wyzwania z pewnością poszerzy Twoje horyzonty wiedzy, talentu i pomysłowości. Najlepsze prace zostaną nagrodzone! 

Projekt realizowany jest w ramach programu “Wsparcie szkół i placówek w zajęciach pozalekcyjnych w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19”. Inicjatorem jest Województwo Podkarpackie we współpracy z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Wojewódzkim Domem Kultury, Teatrem im. Wandy Siemaszkowej, Telewizją Polską SA Oddział w Rzeszowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.