Reklama

Ciężarówka Coca-Coli na Podkarpaciu? Nie w tym roku!

Opublikowano:
Autor:

Ciężarówka Coca-Coli na Podkarpaciu? Nie w tym roku! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Tylko od mieszkańców miast zależy tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Coli. To oni zdecydują, gdzie pojawi się w tym roku, a głosowanie w pierwszym etapie trwało do 1 grudnia.

AKTUALIZACJA

W tym roku Coca-Cola zdecydowała o oddaniu mieszkańcom decyzji, gdzie pojawi się jej kultowa ciężarówka. To internauci, a dokładnie posiadacze konta na Facebooku zdecydują o jej trasie. Głosowanie na pierwszą dziesiątkę trwało do 1 grudnia i żadne z podkarpackich miast nie zakwalifikowało się do finału. Najbliższe miasto poza naszym województwem, gdzie będzie można zobaczyć mikołaja w ciężarówce Coca Coli to Sandomierz, ale i to jeszcze nie jest pewne.

W piątek 6 grudnia między godzinami 15 a 19 trwać będzie głosowanie na wielką trójkę miast. Jeśli chcesz, by Coca Cola odwiedziła właśnie Sandomierz, znajdź chwilę już jutro i zagłosuj na to miasto.

---

Jak wygląda całą akcja? Pod postem poniżej należy dodać hasztag bez polskich znaków, spacji, bez znaków specjalnych z nazwą swojego miasta, a nazwy wieloczłonowe muszą być napisane łącznie. Wspominamy o tym, bo to podstawowe warunki, by komentarz z hasztagiem miasta był zaliczony do punktacji.

10 miast z największą liczbą hashtagów przejdzie do finałowego etapu, w którym internauci wybiorą 3 zwycięskie miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola! UWAGA! Nie ilość lajków pod danym komentarzem z hasztagiem się liczy, a ilość komentarzy z każdym pojedynczym hasztagiem! Warto o tym pamiętać, by nie zaprzepaścić szansy na zwycięstwo!

O odwiedziny Coca-Coli mocno walczą nawet włodarze miast. Zobacz:

Ciężarówki odwiedzą zwycięskie miasta przed świętami: 17, 19, 21 grudnia. O odwiedziny walczyć będą między sobą małe, średnie i duże miasta.

A więc, do dzieła!

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE