Reklama

Mieszkanka Podkarpacia napisała książkę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Evelyn Core

Mieszkanka Podkarpacia napisała książkę - Zdjęcie główne

foto Evelyn Core

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Do księgarni trafiła książka napisana przez mieszkankę Zagorzyc (powiat ropczycko-sędziszowski) pod tytułem "Anielskie Sidła Miłości".

Ewelina z Zagorzyc (powiat ropczycko-sędziszowski) znana pod pseudonimem artystycznym "Evelyn Core" - napisała swoją pierwszą powieść. "Anielskie sidła Miłości" trafiły do księgarni w ubiegłym roku. Za wydawnictwo odpowiada Poligraf. 

Evelyn Core sama zapłaciła za wydanie książki, bo jak twierdzi - chciała by choć jeden z jej utworów, które napisała - ukazały się szerszemu gronu. Evelyn została nagrodzona przez burmistrza Sędziszowa Małopolskiego w związku z wydaniem książki.

Powieść opowiada losy młodej malarki Arniki Wicks, która zetknęła się z podwójną stratą - tragicznąśmiercią matki i porzuceniem przez partnera. Arnika niespodziewanie spotyka znanego muzyka rockowego - Willa Evila. Dwójka bohaterów w końcu zakochuje się w sobie, lecz zrodzone uczucie jest pełne niebezpieczeństw i zawiści.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy