Reklama

Złodzieje, sutenerzy, sprawcy rozbojów, pijani kierowcy. Mieszkańcy Podkarpacia uciekający przed policją [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Aktualizujemy listę osób z Podkarpacia poszukiwanych przez policję. Mamy dla was kolejną serię zdjęć przestępców z naszego województwa, które uciekają przed wymiarem sprawiedliwości.

Zobacz twarze mieszkańców Podkarpacia, którzy są ścigani przez policję. Możesz się również dowiedzieć co takiego zrobili, że teraz muszą uciekać przed organami wymiaru sprawiedliwości. Na liście mamy zarówno osoby, które kradły, nie płaciły alimentów, nakłaniały i czerpały korzyści z prostytucji, prowadziły auto pod wpływem alkoholu, albo przerzucały imigrantów przez granicę Polski.

W Polsce sutenerstwo (podobnie jak stręczycielstwo i kuplerstwo) jest przestępstwem, opisanym w artykule 204 Kodeksu karnego, zagrożonym karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności (lub karą do 10 lat, jeśli osoba prostytuująca się jest małoletnia). Jest to również przestępstwo w wielu krajach świata. Przestępcy trudniący się sutenerstwem nazywani są sutenerami lub potocznie alfonsami. Na liście osób poszukiwanych są również kobiety, które nie mają na swoim koncie "lekkich" przestępstw.

Wszystkie informacje pochodzą z policyjnej bazy danych (aktualizacja: 25 listopada, godzina 12) o osobach ściganych przez mundurowych. Może je widziałeś? Zobacz naszą galerię zdjęć:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy