Reklama

Policja w Rzeszowie poszukuje dwóch przestępców: Grzegorza Barłoga i Konrada Witkowskiego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KMP Rzeszów

Policja w Rzeszowie poszukuje dwóch przestępców: Grzegorza Barłoga i Konrada Witkowskiego - Zdjęcie główne

Groźni przestępcy na wolności. Poszukuje ich rzeszowska policja | foto KMP Rzeszów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje dwóch przestępców: Grzegorza Barłoga i Konrada Witkowskiego Ostatnie ich miejsca zamieszkania to stolica Podkarpacia.

Poszukiwany Grzegorz Barłog, fot. KMP Rzeszów

Grzegorz Barłog poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Krajową Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Katowicach. Poszukiwany jest podejrzany o popełnienie przestępstwa z art. 230 § 1 Kodeksu karnego, tj. płatna protekcja. - MĘŻCZYZNA ZOSTAŁ ZATRZYMANY - SZCZEGÓŁY TUTAJ

Poszukiwany Konrad Witkowski, fot. KMP Rzeszów

Konrad Witkowski poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, w związku ze skazaniem za popełnienie przestępstwa z art. 279 § 1 Kodeksu Karnego, tj. kradzież z włamaniem.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 821 3224 albo z dyżurnym komendy tel. 47 821 3310 lub 112.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy