Reklama

Sprawcy kradzieży i włamań z naszego województwa! Oto osoby z Podkarpacia poszukiwane przez policję [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Podkarpacka policja wciąż poszukuje 49 mężczyzn, którzy mają na swoim koncie kradzieże z włamaniem. Poznaj całą listę i sprawdź gdzie ostatnio przebywali. Może to jest Twoja okolica?

Kradzież z włamaniem (artykuł 279 paragraf 1 kodeksu karnego) - to przestępstwo jest zagrożone karą pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat. W przypadkach mniejszej wagi sąd może orzec karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Sprawdzamy kogo szuka wymiar sprawiedliwości. Zobacz mieszkańców Podkarpacia, którzy mają na swoim koncie właśnie taki czyn.

Policyjne statystyki nie kłamią. Z roku na rok przybywa kradzieży oraz włamań. Do takich zdarzeń dochodzi nawet małych miasteczkach, a sprawcy często długo pozostają na wolności. Informacje opublikowane przez nasz portal znajdują się w policyjnej bazie danych - stan na 20 maja, godzina 23.


WIDEO: Zwłoki narzeczonych z Przeworska odnalezione w Holandii

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy