Reklama

Młode przestępczynie poszukiwane przez policję w całej Polsce! Może je spotkałeś [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Nie mają jeszcze skończonych 25 lat, a już są poszukiwane przez policję w całym kraju. Zobacz jak wyglądają młode przestępczynie i co takiego zrobiły.

Te młode kobiety są poszukiwane przez policję w całym kraju. Jeśli tylko kogoś rozpoznałeś - skontaktuj się z policją. Dane pochodzą ze strony internetowej poszukiwani.policja.pl z dnia 21 czerwca, z godziny 15.

Co takiego zrobiły? Są odpowiedzialne za oszustwa, przywłaszczeniem cudzej rzeczy ruchomej lub prawa majątkowego, udzielaniem innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwianiem użycia albo nakłanianiem do użycia takiego środka lub substancji - w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, czy przekroczeniem granicy Rzeczypospolitej Polskiej wbrew przepisom z użyciem przemocy, groźby, podstępu lub we współdziałaniu z innymi osobami. Poznaj wszystkie szczegóły - KLIKNIJ TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy