Reklama

Kolejna KRWAWA zbrodnia na Podkarpaciu! Rzucił się z nożem na kobietę!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Shutterstock

Kolejna KRWAWA zbrodnia na Podkarpaciu! Rzucił się z nożem na kobietę! - Zdjęcie główne

Kolejna zbrodnia na Podkarpaciu | foto Shutterstock

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne 37-letni mężczyzna zadał seniorce wiele ran kłutych i ciętych na całym ciele! Jaka była przyczyna takiego zachowania?

Do tej tragedii doszło 10 sierpnia w Nowej Sarzynie. Ustalenia śledczych i policji wskazują, że 37-latek groził nożem i stosował przemoc wobec 84-letniej pokrzywdzonej.

CZYTAJ TAKŻE:

Kobieta zmarła. "Mężczyzna zadał jej wiele ran ciętych, kłutych szyi i karku, rany kłute klatki piersiowej z uszkodzeniem żeber strony lewej, przestrzeni międzyżebrowych, płuca lewego, powodujące nagły krwotok zewnętrzny, niedodmę płuca lewego i niedotlenienie narządów wewnętrznych, co w konsekwencji doprowadziło do zgonu pokrzywdzonej na skutek masywnego krwotoku z licznych ran szyi i klatki piersiowej oraz dokonał kradzieży kwoty 1300 zł, popełnił przestępstwo z art. 148 § 2 pkt 2 k.k. i z art. 280 § 2 k.k. w zw. z art. 11 § 2 k.k." - czytamy w oficjalnym komunikacie Prokuratury Okregowej w Rzeszowie.

Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzuconego mu przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Leżajsku, która nadzoruje przebieg śledztwa, postanowieniem z dnia 14 sierpnia 2021 r. Sąd Rejonowy w Leżajsku zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż 12, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy