Reklama

Kierowcy z Podkarpacia, którzy jeździli pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Byli wtedy potencjalnymi zabójcami [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Historie kryminalne Cała Polska mówi o tym, co zrobił słynny aktor Jerzy S. Prowadził auto pod wpływem alkoholu i potrącił motocyklistę. Mamy dla was listę mieszkańców Podkarpacia, którzy jeździli pod wpływem środków odurzających, albo alkoholu. Poznaj te twarze.

Policja opublikowała listę osób podejrzanych o prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Wszystkie fotografie pochodzą z policyjnej bazy danych (stan na: 7 października 2022 roku). Kierowca prowadzący samochód pod wpływem alkoholu lub narkotyków to potencjalny zabójca.

Artykuł 178a § 1 Kodeksu Karnego - Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 był wcześniej prawomocnie skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego albo za przestępstwo określone w art. 173, 174, 177 lub art. 355 § 2 popełnione w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego albo dopuścił się czynu określonego w § 1 w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego w związku ze skazaniem za przestępstwo, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Zobacz kogo szuka podkarpacka policja.

W ostatnim czasie wiele razy pisaliśmy o wypadkach drogowych spowodowanych przez kierowców pod wpływem alkoholu. Szczegóły w naszej galerii.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy